Hliníková okna a dveře

Hliníková okna a dveře ALUPROF

Informace o hliníkových oknech a dveřích:

ALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o. je součástí skupiny Grupa Kety – nejmodernější a největší firmy v oblasti hliníkových výrobků v Polsku. Společnost tvoří holding firem, které zpracovávají cca 50.000 tun hliníkových surovin a své výrobky prodávají do desítek států v Evropě i ve světě.

Skupina Kety je leaderem na polském trhu v oblasti výroby hliníkových profilů, hliníkových systémů a pružných obalů, a jejím cílem je dosáhnout vedoucí pozice také ve střední a východní Evropě. K cca 1500 odběratelům patří jak mezinárodní koncerny, tak střední firmy nebo velkoobchody a řemeslné dílny, které reprezentují skoro všechny oblasti průmyslu počínaje stavebnictvím, přes automobilový průmysl, vybavení interiérů a potravinářským průmyslem konče.

Naše závody v Bialsku-Biale a v Opole o rozloce cca. 50.000 m2 disponují špičkovým vybavením mj. plně automatickou linku k výrobě profilů, 6 linek nejnovější generace na výrobu rolet a boxů, 2 moderní práškové lakovny, eloxovnu a také logistické centrum. Díky tomu jsme schopni zabezpečit komplexní obsluhu i těch největších stavebních investic.

Všechny naše výrobky jsou certifikovány a ověřeny v řadě významných institucí (ITB Polsko, IFT Rosenheim, CSI Zlín, Fires Slovensko atd.). Naší snahou je, aby výrobky splňovaly evropské normy a stále se měnící stavební předpisy. Díky vysoké kvalitě vstupních materiálů a procesu výroby můžeme poskytnout na naše profily a jejich povrchovou úpravu záruku 10 let!

 

Výhody hliníkových oken

  • Stabilita - dlouhá životnost, váha tabule je převáděna přímo na vnitřní plastovou podpěrnou lištu jednotky okenního křídla. Další posílení uvnitř samotného profilu není již nutné.
  • Více světla - více bezpečnosti, tenký profil křídla umožňuje vstup pro více světla do obytných prostor, stejně jako poskytování větší bezpečnosti díky obvodovému kování.
  • Tepelné izolace - zaznamenaly výraznou inovaci, ocelové výztuže v profilu již není zapotřebí tento tepelný most bylo nahrazeno lepším kováním a tím se zlepšila tepelná izolace, kterou bylo dosaženo až o 20 % více tepelných úspor v průřezu profilu.

Hliníkové dveře

Dveře, které jsou vyrobeny z hliníku a skla, poskytují bezpečnost, luxusní design a tepelnou izolaci. Skvěle se tyto prvky vzájemně kombinují a vytvářejí harmonickou kompozici.  Vynikají extrémní stabilitou, bezpečnostními vlastnostmi a vynikající povrchovou úpravou. Dveřní profily a výplně jsou vyrobeny pouze z hliníku. Elektrostatické práškové barvy nátěry zajišťuji, že všechny hliníkové části dveří jsou k dispozici v paletě standardních barvách RAL nebo DB a aplikovány nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi, takže jsou odolné vůči každému počasí.

 

Technologine výroby hliníkových oken a dveří

Dnešní technologie na výrobu hliníkových oken a dveří nám nabízí velké množství konstrukčních možností. Výrobce aluminiových profilů pro hliníková okna a hliníkové dveře dělí své výrobky do dvou základních řad. Tyto řady jsou všeobecně děleny na řady studené, kde se nachází profily bez přerušeného tepelného mostu a druhé řady jsou teplé, kde jsou profily opatřeny plastovým přerušením tepelného mostu ve středu konstrukce hliníkového profilu.

Studená řada se doporučuje pro konstrukci prvků, kde není důležitá tepelná izolace, ale je nutná hlavně na pevnost. Jedná se například o stěny v interiérech, příčky nebo dveře v nezateplených prostorách například u skladů a hal.

Naopak systémy s aplikovaným přerušením tepelného mostu jsou vhodné pro použití do vnějších konstrukcí  a  tam, kde je hlavním požadavkem na tepelná  izolace. Tepelná izolace u hliníkových oken a hliníkových dveří je nižší, než například u oken plastových, ale stálost konstrukce u hliníkových oken a její pevnost je až několikanásobně vyšší než u oken plastových.

Hliníková okna a hliníkové dveře je možno vyrábět v několika typech a variacích povrchových úprav. Nejpoužívanější technologie lakování profilů je prášková úprava. U hliníkových oken a dveří, kde není přerušen tepelný most, lze profil lakovat jen do jednoho barevného provedení na celém průřezu profilu.

U systémů, kde je aplikována technologie přerušovaného tepelného mostu, je možné hliníková okna a dveře vyrábět i ve dvojbarevném provedení. Lakování profilů probíhá v práškové lakovně, kde jsou použity nejmodernější technologie pro lakování. Zároveň je kladen důraz na minimalizaci vlivů a znečištění životního prostředí. Velice populárním způsobem povrchové úpravy profilů se stalo lakování na imitací dřeva.

Více informací o hliníkových oknech a dveřích můžete naí také v naší sekci článků.

Dveře domu jsou vizitkou domu. Dveře vyrobené naší firmou jsou zárukou nejvyšších standardů kvality.    

 

Vybrané realizace
V okno - vybrané realizace
stavba měsíce v-okno

HARMONY Medical & Wellness

08.06.2015 Dodávka a realizace hliníkových oken a dveří, fasády u bazénu a také bezbariérových dveří altánu.

Aktuálně
Úspěchy v cyklistice Davida Studýnky

Firma V-okno má mezi sebou sportovně nadaného zaměstnance - je jím David Studýnka.

Nová zelená úsporám

Třetí výzva dotačního programu Zelená úsporám pro rodinné domy. Pro rok 2015 - 2021!

Nová izolační 2 skla a 3 skla

Nově používáme nová izolační 2 skla a 3 skla s lepším prostupem slunečního záření.

Produktový katalog 2015

Stáhněte si náš nový produktový katalog V okno pro rok 2015.

Anketa
Dáváte přednost plastovým oknům před dřevěnými a proč?
Ano, oceňuji že jsou bezúdržbová
výsledek ankety
20
Ano, poněvadž jsou levnější
výsledek ankety
1
Materiály neřeším, chci okna od vaší společnosti
výsledek ankety
2
Ano, mají větší životnost
výsledek ankety
1
Ne, preferuji dřevěná okna
výsledek ankety
15
Ne, preferuji hliníková okna
výsledek ankety
3
 


Archiv anket
KONTAKTY na V okno s.r.o.

Adresa: Skaštice 149, Kroměříž
Tel.: +420 573 341 992
FAX: +420 573 331 959
Email.: info@v-okno.cz, web:
Mapa webu: V okno
Jsme na Google+

Firmy které nás baví:

Pro kontrolu zaměstnanců používáme alkohol testery od - Alkohol tester.cz
České kotouče na řezání plastových profilů od - Pilové kotouče GSP
Cestujeme s vybavením od Antiradary.eu
Pro vybaveni interierů spolupracujeme s - Sprchové kouty.as
LD Okna (Jižní čechy)
Při obchodních pojiždkách po velkých městech používáme skládací kola od firmy AZUB. Další