Pomáháme nemocným dětem a osamělým seniorům prostřednictvím organizace ZDRAVOTNÍ KLAUN.

Oslavili jsme 25. let spolupráce s Gealanem

Oslavili jsme 25. let spolupráce s Gealanem - německým dodavatel profilů. Při návštěvě v Německu jsme si prohlídli výrobu profilů, kašírování, jejich kooextruzi, plně automatizovaný sklad a načerpali energii a motivaci do dalších let.

8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně

Letos se konal již 8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně. Celkem se na start za tým V okno postavily tři štafety a šest odvážlivců, kteří si troufli na 10 kilometrů

Archiv novinek

David Studýnka úspěšně zakončil Evropský pohár v cyklistice neslyšících

David Studýnka úspěšně zakončil Evropský pohár v cyklistice neslyšících Datum: (05.10.2016)

Biker, podporovaný firmou V okno s.r.o. o víkendu 24. - 25.9. 2016 úspěšně zakončil Evropský pohár neslyšících. Poslední závod této série se konal na území Itálie, konkrétně v oblasti Feldthurns-Velturno za účasti reprezentantů z Itálie, Rakouska, Slovenska, Ruska, Belgie, Maďarska a České republiky.

V sobotu v 15 hod. byla odstartována MTB časovka o délce 4 km s převýšením 400 m. Ze smíšeného startovního pole si nejlépe vedla mezi českými reprezentantkami v celkovém hodnocení Tamara Bjalková a z mužů si nejlépe s tratí poradil David Studýnka, kerý obsadil 6. místo. Hhed za ním dojel do cíle další Čech a týmový kolega Jan Čapek. V kategorii mužů 40 - 49 let David Studýnka odsadil druhou pozici a Jan Čapek pozici třetí.

V neděli následovala kategorie MTB XCO o celkové délce trati 4, 12 km, kterou ženy absolvovaly třikrát a muži pětkrát. Z žen opět nejlépe dojela Tamara Bjalková. Mezi muži naši reprezentanti obsadili 6. místo - David studýnka, 9. místo - Jan Čapek. Ve věkové kategorii 40 - 49 let si David Studýnka vyjel třetí pozici a Jan Čapek pak pozici čtvrtou.

Celkové pořadí Evropského poháru v kategorii žen ovládla česká reprezentantka Tamara Bjalková, druhá byla ruská reprezentantka Shiryavsková, třetí Renata Šuláková.

V mužské kategorii získal Evropský pohár Maďar Foldi, 2. místo obhájil nestárnoucí Ital Cucco a 3. místo, stejně jako v loňském roce po svělých výkonech během celé sezony, vybojoval David Studýnka. Jan Čapek se celkově umístil na 4. pozici.

Mezi kluby se nejlépe umístil olomoucký sportovní klub SK SKIVELO neslyšících. Společne s Davidem Studýnkou a dalšími reprezentanty tak mohl klub slavit obhajobu prvního místa s 5 171 body. Za klubem z Olomouce se umístil ruský klub SAMARA TEAM (3 831 bodů) dále pak Italové závodící za klub GS ENS C. COMITTI Roma (2 527 bodů).

Více o cyklistickém Evropském poháru neslyšících se dozvíte ZDE.

Gratulejeme všem závodníkům a především Davidovi. Jsme velmi rádi, že prostřednictvím cyklistického sportu se podílí na vytváření dobrého jména firmy V okno s.r.o. a do další sezony Davidovi přejeme hodně skvělých výsledků.