Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Nový katalog GEALAN ke stažení
Nový katalog GEALAN ke stažení

Existuje nepřeberné množství dekoračních fólií v designu dřeva. Ale pouze fólie Realwood propůjčí Vašim oknům speciální vzhled a charakter, neboť se lesknou výrazně méně než běžné, dřevo imitující fólie.

Mimořádné zimní SLEVY
Mimořádné zimní SLEVY

Přijďte si na některou z našich poboček pro mimořádnou slevu přímo na míru Vaší poptávce!

Sportovní den pro zaměstnance
Sportovní den pro zaměstnance

Nejenom prací živ je člověk. Že tohle moudro platí dnes a denně se přesvědčili i naši pracovití zaměstnanci.

Archiv novinek

Evropský pohár horských kol odstartoval

Evropský pohár horských kol odstartoval Datum: (12.05.2017)

Dne 6. 5 - 7. 5. 2017 se konalo 1. kolo Evropského poháru horských kol v Itálii. Závodu se zúčastnilo 7 zemí: Maďarsko, Belgie, Německo, Rakousko, Slovensko, Itálie a Česká republika. Českou republiku reprezentoval klub SK SKIVELO neslyšících z Olomouce v sestavě: Studýnka, Čapek, Vaszily a Šuláková.


Závodní víkend odstartoval sobotním Cross country. Startovní pole čítalo 56 mužů a 2 ženy. Trať měřila 4,2 km a obsahovala několik technických pasáží. Muži absolvovali 7 kol a ženy 4 kola. Nějlepším českým reprezentantem a zárověň vítězem celého závodu se stal Čapek. David Studýnka , jezdec vozící na prsou logo firmy V okno , v tomto závodu navzdory pádu vybojoval 3. pozici. Vaszily na této technické trati obsadil 24. příčku a velmi dobrý výsledek si z Itálie odváží i česká reprezentantka Šuláková, která skončila na 2. místě.


V neděli následovala horská časovka do vrchu o délce 3,6 km s převýšením 355 m. Startovalo se s půlminutovými rozestupy a pořadí našich reprezentantů se téměř nelišilo od předchozího dne. Tedy: 1. Čapek, 3. Studýnka, 30. Vaszily a mezi ženami opět 2. Šuláková.

David Studýnka se prokázal jako opravdový sportovní nadšenec, když se hned po závodním víkendu v pondělí zúčastnil běžeckého závodu na 3 km v Pravčici a mezi 15 muži se umístil na krásném 3. místě.

Jak si David vedl v závodech se můžete podívat ve zprávách České televize zde.

   

  

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím