Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Školení v německém GEALANU
Školení v německém GEALANU

Naši zaměstnanci měli opět možnost přiučit se něco nového...

Jarní akce 2018
Jarní akce 2018

Nízkoenergetický profil za cenu standardního!

Firemní školení na Čertově
Firemní školení na Čertově

V lednu se naši zaměstnanci školili na horách...

Archiv novinek

Česká cyklistická výprava bojovala o medaile v Belgii

Česká cyklistická výprava bojovala o medaile v Belgii Datum: (06.06.2017)

Hodnocení závodů Evropského poháru neslyšících cyklistů pohledem českých reprezentantů:

Další seriál Evropského poháru neslyšících  se uskutečnil v malebném Belgickém městečku Anhee ve dnech 27-28. 5. 2017. Z ČR se zúčastnili reprezentantanti David Studýnka, Jan Čapek, Pavel Pastrnek, Renata Šuláková, Lumír Vaszili a reprezentant na běžkách František Kocourek. Všichni tito závodnící jsou členové klubu SK SKIVELO neslyšících Olomouc.

V sobotu byl na programu závod Cross Country na 24 km, který čítal po 6 okruhů. Na start se postavilo celkem 28 závodníků mimo našeho závodníka Lumíra, který měl den předtím na tréninku na trati hrozivý pád a narazil si zápěstí a žebra. Trať závodů byla technicky náročná a místy byly značně nebezpečné úseky zejména ve sjezdech. Někteří závodnici měli za sebou těžké pády se zraněním. Z našich závodníku dokončil závod nejlépe Jan Čapek, který se umístil na 2. místě a ve své kategorii vyhrál. David Studýnka obsadil celkově 5. příčku a 2. příčku ve své kategorii. František Kocourek skončil na 9. místě a ve své kategorii na 5. místě. Za ním dojel Pavel Pastrnek na 10. místě a ve své kategorii získal také 5. místo. Celkově tento závod vyhrál Kurdin Aleksei z Ruska. Ženy absolvovali 12 km na 3 okruhy a naše závodnice Renata Šuláková se umístila na 3. příčce. V den závodů panovalo horké počasí a řada závodníku musela dbát na pitný režim, aby se vyhnuli dehydrataci a křečím.

David Studýnka na stupních vítězů

V neděli byl na programu závod MTB maraton v délce 65 km. V době startu bylo po "průtrži mračen" a tak se trať podobala spíše baheništi. V lesních částech trati bylo velmi kluzko. Všem naším závodníkům se podařilo závod dokončit i po nepříjemných pádech. Vítězství obhájil opět ruský závodní Kurdin Aleksei. Z našich závodníků si nejlépe vedl David Studýnka, který dojel celkově na vynikajícím 3. místě a ve své kategorii obsadil 2. místo před Juliusem Matovčíkem. Dále za ním se umístil Jan Čapek, který dojel na 6. místě a ve své kategorii obsadil 3. místo. Dále Pavel Pastrnek se umístil celkově na 8. místě a za ním na 9. místě skončil běžkařský reprezentant František Kocourek. Mezi ženy s poloviční délkou závodu dojela Renata Šuláková na 2. místě. Lumír Vaszili zvolil kratší trať, ale z důvodu silných bolestí zápěstí během jízdy v terénu musel ze závodu odstoupit. Přesto si ale zasloužil obdiv, přičemž po tak hrozivém pádu na tréninku se odvážil zkusit postavit na nedělní start. Celkově naši závodníci si vedli velmi dobře a jako tým zvítězili! V následující rok na stejném místě se v Belgii bude konat Mistrovství Evropy téměř na stejné trati, takže naši účastníci si okusili co je čeká v nadcházejícím roce na evropském šampionátu. Byl zde i prezident ČSNS Ota Panský, který měl na starosti delegaci z EDSO, terá zajišťovala kontrolu a schválení sestavené trati na Mistrovství Evropy 2018.

David Studýnka bojuje na trati

 
 

Výsledky z  Anhee, Belgie 2017: 

 

MTB Cross Country - 24km, 6 kol / muži

 
Jan Čapek 2. místo / v kat. 1. míst, čas 1:26:33
 
David Studýnka 5. místo / v kat. 2. místo čas 1:30:15
 
František Kocourek 9. místo / v kat. 5. místo čas 1:36:23
 
Pavel Pastrnek 10. místo / v kat. 5. místo čas: 1:40:14
 
MTB Cross Country - 12km, 3 kola / ženy
 
Renata Šuláková 3.místo , čas 1:26:31
 
 
 
 

MTB maraton - 65km / muži

 
David Studýnka 3. místo / v kat. 2. místo čas: 3:32:29
 
Jan Čapek 6. místo / v kat. 3. místo čas: 3:45:36
 
Pavel Pastrnek 8. místo / v kat. 4. místo čas: 3:47:24
 
František Kocourek 9. místo / v kat. 5. místo čas: 3:56:01
 
MTB maraton - 35km, 3 kola / ženy
 
Renata Šuláková 2. místo , čas 3:22:31
 

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím