Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně
8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně

Letos se konal již 8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně. Celkem se na start za tým V okno postavily tři štafety a šest odvážlivců, kteří si troufli na 10 kilometrů

Dne 29. ledna proběhl turnaj mladších přípravek.
Dne 29. ledna proběhl turnaj mladších přípravek.

Dne 29. ledna proběhl turnaj mladších přípravek, kde jsme byli hlavním sponzorem. Vokno CUPu se zúčastnilo celkem 7 týmu. Děkujeme Všem zúčastněným, trenérům, rodičům a hlavně dětem za krásnou neděli.

Filmový půlmaraton ve Zlíně
Filmový půlmaraton ve Zlíně

I letos jsme podpořili sportovního ducha a zúčastnili se Filmového půlmaratonu ve Zlíně. Poměřili jsme síly ve 3 štafetách a 4 bězci si zaběhli 10,2 km. Vydařená akce.

Archiv novinek

Hliníkové okenní systémy a prosklené fasády

Hliníkové okenní systémy a prosklené fasády

Hliníkové okno umožňuje ve Vaší rezidenci vytvářet hodnoty velkých rozměrů a individuálních potřeb pro každý charakter budovy. Prosvětlí všechny místnosti a tvoří nejlepší perspektivu pro ochranu klimatu. Hliník je inovativní stavební materiál budoucnosti.

 

Hliníkové okenní systémy

 • Různé možnosti designu.
 • Vysoká stabilita a životnost.
 • Optimální tepelná izolace.

Hliníkové okno umožňuje ve Vaší rezidenci vytvářet hodnoty velkých rozměrů a individuálních potřeb pro každý charakter budovy. Prosvětlí všechny místnosti a tvoří nejlepší perspektivu pro ochranu klimatu. Hliník je inovativní stavební materiál budoucnosti.

Zobrazuje individualitu profilových systémů v nových budovách nebo i při modernizaci starších komplexů. Okenní systémy z hliníku splňují propojení všech nejvyšších konstrukčních požadavků.

Speciální profily, kování a zasklení poskytují záruku kvalitní ochrany proti rozmarům počasí, hluku a vloupání. Stále narůstající zájem o hliníková okna a jejich značný prodej je nejlepším důkazem důvěry v materiály a práci našich konstruktérů.

Úspora energie bez kompromisů, to je naše heslo, které vždy dodržujeme.

Okenní systém z hliníkových profilů je první hliníkové okno na světě, které splňuje přísné certifikační kritéria pasivního domu. Nabízí výjimečnou tepelnou izolaci, přitažlivý design a příjemné životní prostředí. Jedinečná tepelná izolace Uf = 0,8 W / (m² K).

Nový design křídla sestrojíme na základě návrhu kompletního bloku, tato okna jsou vhodná i pro úzké šířky. Úzká zobrazení profilů poskytují maximální transparentnost, což zaručuje extrémní jas, prosvětlené bydlení a pracovní prostory. Tato okna poskytují maximální tepelnou izolaci. Hliníkové okno je vysoce tepelně izolované okno na pasivní domy s obnovitelnými zdroji. V kombinaci s vynikajícími vlastnostmi hliníku jako materiálu, může být celá řada možností navrhnout a implementovat jeho využití na budovy orientované na budoucnost, než kdy jindy.

Hliníkové prosklené fasády ve výstavbě

Rozšiřte si své obzory pomocí vysoce kvalitních hliníkových oken, dveří a fasád, a to bez ohledu na to, jaký druh hliníkových oken pro realizaci projektu jste si vybrali.

V nabídce můžete nalézt většinou tyto okna:

 • panoramatická okna,
 • kulatá okna.

Z dveří to pak mohou být:

 • skládací dveře,
 • posuvné dveře,
 • klasické.

Nabízíme vám veškeré konstrukce hliníkových oken na všechny druhy fasád. Mnohé okenní tvary a velikosti, které jsou upírány plastovým a dřevěným oknům, lze realizovat pouze pomocí hliníkových oken, posuvných hliníkových dveří a hliníkových dveří v dnešní architektuře. Ne bez důvodně je postaven na nejmodernějších mezinárodních strukturách na okna z hliníku. To neznamená, že ceny za hliníková okna a dveře, musí být k nezaplacení.

Naše hliníková okna spojují výhody moderních stavebních technologií s ideálním výrobním procesem. Naším cílem je nabídnout kvalitní hliníková okna a dveře tak, aby ceny produktů byly specifické, protože výhody hliníkových oken jsou zřejmé:

 • Hliníková okna mají nejvyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům a trvanlivost.
 • Stabilita hliníkových oken a hliníkových dveří je velmi vysoká, vedoucí prvky do komerčních a prestižních budov.
 • Mnoho velikostí a tvarů lze realizovat pouze pro stavby s okenními systémy z hliníku.
 • Okna a dveře z hliníku mají nízké nároky na údržbu a jsou velmi odolné, protože tam jen velmi málo materiálu podléhá opotřebení.
 • Jednotlivé práškové lakování poskytuje široké spektrum barev hliníkových oken. Okna a dveře jsou k dispozici téměř v každé barvě, kterou si lze představit.
 • Vzory dřeva mohou být i vypáleny na okna z hliníku i s reálnou strukturou.
 • Hliníková okna a dveře jsou šetrné k životnímu prostředí, a to nejen prostřednictvím svých izolačních hodnot, ale také 100 % recyklovatelnou schopností.

Více můžete nalézt v rubrikách: Hliníková okna a dveře - MB 70; Hliníková okna a dveře MB 86

Media: Sxc.hu (steam_pl, TheMaxx81)

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Aplikace VOKNO

Stáhněte si aplikaci VOKNO! V aplikaci naleznete nejen užitečné informace, konfigurator barev oken, ale také interaktivní poptávku, kdy jen vyfotíte Vaše okna a my Vám naceníme jejich realizaci.

V OKNO v App Storu V OKNO - okna a dveře - Apps on Google Play
 • googleplus
 • youtube
 • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím