Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Filmový půlmaraton ve Zlíně
Filmový půlmaraton ve Zlíně

I letos jsme podpořili sportovního ducha a zúčastnili se Filmového půlmaratonu ve Zlíně. Poměřili jsme síly ve 3 štafetách a 4 bězci si zaběhli 10,2 km. Vydařená akce.

Festivalový půlmaraton - Zlín
Festivalový půlmaraton - Zlín

V neděli 12. 9. 2021 jsme jako firma podpořili sportovního ducha a zaběhli dvě štafety na festlivalovém půlmaratonu ve Zlíně. Našli se i odvážlivci co si dali 10,5 km a 21 km.

Půlmaraton Zlín
Půlmaraton Zlín

Dne 12. 9. 2020 jsme se zúčastnili štafetového půlmaratonu v rámci 60. Filmového festivalu ve Zlíně. Na start vyběhli 2 štafety V okno a 4 odvážlivci co si dali 10,2 km.

Archiv novinek

Hliníkové okenní systémy a prosklené fasády

Hliníkové okenní systémy a prosklené fasády

Hliníkové okno umožňuje ve Vaší rezidenci vytvářet hodnoty velkých rozměrů a individuálních potřeb pro každý charakter budovy. Prosvětlí všechny místnosti a tvoří nejlepší perspektivu pro ochranu klimatu. Hliník je inovativní stavební materiál budoucnosti.

 

Hliníkové okenní systémy

 • Různé možnosti designu.
 • Vysoká stabilita a životnost.
 • Optimální tepelná izolace.

Hliníkové okno umožňuje ve Vaší rezidenci vytvářet hodnoty velkých rozměrů a individuálních potřeb pro každý charakter budovy. Prosvětlí všechny místnosti a tvoří nejlepší perspektivu pro ochranu klimatu. Hliník je inovativní stavební materiál budoucnosti.

Zobrazuje individualitu profilových systémů v nových budovách nebo i při modernizaci starších komplexů. Okenní systémy z hliníku splňují propojení všech nejvyšších konstrukčních požadavků.

Speciální profily, kování a zasklení poskytují záruku kvalitní ochrany proti rozmarům počasí, hluku a vloupání. Stále narůstající zájem o hliníková okna a jejich značný prodej je nejlepším důkazem důvěry v materiály a práci našich konstruktérů.

Úspora energie bez kompromisů, to je naše heslo, které vždy dodržujeme.

Okenní systém z hliníkových profilů je první hliníkové okno na světě, které splňuje přísné certifikační kritéria pasivního domu. Nabízí výjimečnou tepelnou izolaci, přitažlivý design a příjemné životní prostředí. Jedinečná tepelná izolace Uf = 0,8 W / (m² K).

Nový design křídla sestrojíme na základě návrhu kompletního bloku, tato okna jsou vhodná i pro úzké šířky. Úzká zobrazení profilů poskytují maximální transparentnost, což zaručuje extrémní jas, prosvětlené bydlení a pracovní prostory. Tato okna poskytují maximální tepelnou izolaci. Hliníkové okno je vysoce tepelně izolované okno na pasivní domy s obnovitelnými zdroji. V kombinaci s vynikajícími vlastnostmi hliníku jako materiálu, může být celá řada možností navrhnout a implementovat jeho využití na budovy orientované na budoucnost, než kdy jindy.

Hliníkové prosklené fasády ve výstavbě

Rozšiřte si své obzory pomocí vysoce kvalitních hliníkových oken, dveří a fasád, a to bez ohledu na to, jaký druh hliníkových oken pro realizaci projektu jste si vybrali.

V nabídce můžete nalézt většinou tyto okna:

 • panoramatická okna,
 • kulatá okna.

Z dveří to pak mohou být:

 • skládací dveře,
 • posuvné dveře,
 • klasické.

Nabízíme vám veškeré konstrukce hliníkových oken na všechny druhy fasád. Mnohé okenní tvary a velikosti, které jsou upírány plastovým a dřevěným oknům, lze realizovat pouze pomocí hliníkových oken, posuvných hliníkových dveří a hliníkových dveří v dnešní architektuře. Ne bez důvodně je postaven na nejmodernějších mezinárodních strukturách na okna z hliníku. To neznamená, že ceny za hliníková okna a dveře, musí být k nezaplacení.

Naše hliníková okna spojují výhody moderních stavebních technologií s ideálním výrobním procesem. Naším cílem je nabídnout kvalitní hliníková okna a dveře tak, aby ceny produktů byly specifické, protože výhody hliníkových oken jsou zřejmé:

 • Hliníková okna mají nejvyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům a trvanlivost.
 • Stabilita hliníkových oken a hliníkových dveří je velmi vysoká, vedoucí prvky do komerčních a prestižních budov.
 • Mnoho velikostí a tvarů lze realizovat pouze pro stavby s okenními systémy z hliníku.
 • Okna a dveře z hliníku mají nízké nároky na údržbu a jsou velmi odolné, protože tam jen velmi málo materiálu podléhá opotřebení.
 • Jednotlivé práškové lakování poskytuje široké spektrum barev hliníkových oken. Okna a dveře jsou k dispozici téměř v každé barvě, kterou si lze představit.
 • Vzory dřeva mohou být i vypáleny na okna z hliníku i s reálnou strukturou.
 • Hliníková okna a dveře jsou šetrné k životnímu prostředí, a to nejen prostřednictvím svých izolačních hodnot, ale také 100 % recyklovatelnou schopností.

Více můžete nalézt v rubrikách: Hliníková okna a dveře - MB 70; Hliníková okna a dveře MB 86

Media: Sxc.hu (steam_pl, TheMaxx81)

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
 • googleplus
 • youtube
 • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím