Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Firemní školení na Čertově
Firemní školení na Čertově

V lednu se naši zaměstnanci školili na horách...

Nový katalog GEALAN ke stažení
Nový katalog GEALAN ke stažení

Existuje nepřeberné množství dekoračních fólií v designu dřeva. Ale pouze fólie Realwood propůjčí Vašim oknům speciální vzhled a charakter, neboť se lesknou výrazně méně než běžné, dřevo imitující fólie.

Mimořádné zimní SLEVY
Mimořádné zimní SLEVY

Přijďte si na některou z našich poboček pro mimořádnou slevu přímo na míru Vaší poptávce!

Archiv novinek

Postformingové parapety

Postformingové parapety

Postformingové parapety jsou v mnoha vzorech, které se zdají nejen krásné, ale jsou schopny vysoce dodávat to, co slibují vizuálně. Na nové výstavbě nebo při rekonstrukci musí okenní parapety splnit z perspektivy výstavby i ty fyzikálně nejnáročnější požadavky.

Co jsou postformingové parapety?

Postformingové parapety jsou v mnoha vzorech, které se zdají nejen krásné , ale jsou schopny vysoce dodávat to, co slibují vizuálně. Na nové výstavbě nebo při rekonstrukci musí okenní parapety splnit z perspektivy výstavby i ty fyzikálně nejnáročnější požadavky.  Postformingové parapety jsou vyráběny pomocí patentovaného procesu vysokotlakého lisu.

Dekorativní povlak až pěti komplexních vrstev, je naprosto perfektní pojistkou při vysokých teplotách i povětrnostních či mechanických podmínkách. Povrchy takto upravené jsou odolné, snadno čistitelné a odolný vůči kyselinám a vápnu.

Povlak je lehké a odolný podle DIN 54004.  Díky integrovanému okraji, je výrobek možné usadit bez lepidla a kloubů - zvyšuje stabilitu a zaručuje spolehlivou ochranu proti stavební vlhkosti.

Okenní parapety Postformingové důkladně představují kvalitu. Tyto okenní parapety jsou rezistentní vůči stavební vlhkosti, absolutně rozměrově stabilní, odolné a prakticky nezničitelné.

Použití venkovních parapet

Pro venkovní parapety je charakteristický montážní typ VBH 400. Individuální povrchová úprava hliníku v kombinaci s jednoduchostí. Jsou vyrobeny s odolností proti povětrnostním vlivům hliník AL MG SI 0,5 a jsou dodávány se všemi potřebnými montážními doplňky.

Tento hliníkový parapet z extrudovaných profilů a koryto 40 mm je vhodný pro všechny typy fasád.  Parapety jsou vyráběny s nátěry eloxované barvy (kamna Smaltovaná), dostupné standardní barvy bílé (RAL 9016), stříbro (přírodní hliník), bronz C33 a C34 (tmavý bronz).  Všechny okenní parapety jsou vybaveny bočními panely v hliníku, který přispívá ke snížení hluku v dešti. 

Nezáleží na tom, zda máte novou výstavbu nebo rekonstruujete, naše parapety kdekoliv snadno instalujte. Zahrnuli jsme pokyny pro správnou instalaci okenních parapetů pro další využití na našich webových stránkách.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím