Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně
8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně

Letos se konal již 8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně. Celkem se na start za tým V okno postavily tři štafety a šest odvážlivců, kteří si troufli na 10 kilometrů

Dne 29. ledna proběhl turnaj mladších přípravek.
Dne 29. ledna proběhl turnaj mladších přípravek.

Dne 29. ledna proběhl turnaj mladších přípravek, kde jsme byli hlavním sponzorem. Vokno CUPu se zúčastnilo celkem 7 týmu. Děkujeme Všem zúčastněným, trenérům, rodičům a hlavně dětem za krásnou neděli.

Filmový půlmaraton ve Zlíně
Filmový půlmaraton ve Zlíně

I letos jsme podpořili sportovního ducha a zúčastnili se Filmového půlmaratonu ve Zlíně. Poměřili jsme síly ve 3 štafetách a 4 bězci si zaběhli 10,2 km. Vydařená akce.

Archiv novinek

Příslušenství k plastovým oknům - Rolety

Příslušenství k plastovým oknům - Rolety

Roleta je nejúčinnější stínící technika. Díky tomu že je umístěna v exteriéru nepropouští téměř žádnou sluneční energii. Výhodou okenních rolet je i protihluková a částečně bezpečnostní funkce.

Výběr a použití rolet

Roleta je nejúčinnější stínící technika. Díky tomu že je umístěna v exteriéru nepropouští téměř žádnou sluneční energii. Výhodou okenních rolet je i protihluková a částečně bezpečnostní funkce. Významná je také její tepelná izolace a jisté ocenění si zaslouží, že dokonale chrání před zvědavými pohledy. Každá roleta se skládá z navíjecího mechanismu a hliníkové lamely s kvalitní povrchovou úpravou v několika volitelných barevných provedeních. Rolety mohou být ovládány ručně nebo motorovým pohonem.

 

Hliníkové lamely, jejich výhody

Výhody hliníkových lamel spočívají v tom, že jsou vyrobeny ze silnostěných hliníkových pásů a vyznačují se vysokou pevností, stabilitou a barevnou stálostí, mají vysoké izolační schopnosti což je i ochrana proti vloupání a navíc je lze použít do velkých rozměrů.

 

Typy okenních rolet

Typy okenních rolet jsou dva. Okenní rolety dělí se na předokenní rolety a předokenní rolety k zaomítání.

 

Předokenní rolety

Předokenní rolety jsou specifické tím, že roletová schránka je montována před okno. Před montáží rolet by měly být osazeny parapety. Pokud je objednána současně s oknem, doporučujeme umístit nad okno rozšiřovací profily na které bude roleta namontována. Tím se zvýší celková izolace v prostoru rolety, dosáhne se ideálního vzhledu a navíc lze profily z interiéru zednicky zapravit, takže nepůsobí rušivě. Lze ji také montovat dodatečně na již zabudované okno. Kastlíky jsou viditelné a doplňují celkový dojem fasády. Montáž se provádí nejlépe až po konečném nátěru fasády.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Aplikace VOKNO

Stáhněte si aplikaci VOKNO! V aplikaci naleznete nejen užitečné informace, konfigurator barev oken, ale také interaktivní poptávku, kdy jen vyfotíte Vaše okna a my Vám naceníme jejich realizaci.

V OKNO v App Storu V OKNO - okna a dveře - Apps on Google Play
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím