Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Filmový půlmaraton ve Zlíně
Filmový půlmaraton ve Zlíně

I letos jsme podpořili sportovního ducha a zúčastnili se Filmového půlmaratonu ve Zlíně. Poměřili jsme síly ve 3 štafetách a 4 bězci si zaběhli 10,2 km. Vydařená akce.

Festivalový půlmaraton - Zlín
Festivalový půlmaraton - Zlín

V neděli 12. 9. 2021 jsme jako firma podpořili sportovního ducha a zaběhli dvě štafety na festlivalovém půlmaratonu ve Zlíně. Našli se i odvážlivci co si dali 10,5 km a 21 km.

Půlmaraton Zlín
Půlmaraton Zlín

Dne 12. 9. 2020 jsme se zúčastnili štafetového půlmaratonu v rámci 60. Filmového festivalu ve Zlíně. Na start vyběhli 2 štafety V okno a 4 odvážlivci co si dali 10,2 km.

Archiv novinek

Příslušenství k plastovým oknům - Rolety

Příslušenství k plastovým oknům - Rolety

Roleta je nejúčinnější stínící technika. Díky tomu že je umístěna v exteriéru nepropouští téměř žádnou sluneční energii. Výhodou okenních rolet je i protihluková a částečně bezpečnostní funkce.

Výběr a použití rolet

Roleta je nejúčinnější stínící technika. Díky tomu že je umístěna v exteriéru nepropouští téměř žádnou sluneční energii. Výhodou okenních rolet je i protihluková a částečně bezpečnostní funkce. Významná je také její tepelná izolace a jisté ocenění si zaslouží, že dokonale chrání před zvědavými pohledy. Každá roleta se skládá z navíjecího mechanismu a hliníkové lamely s kvalitní povrchovou úpravou v několika volitelných barevných provedeních. Rolety mohou být ovládány ručně nebo motorovým pohonem.

 

Hliníkové lamely, jejich výhody

Výhody hliníkových lamel spočívají v tom, že jsou vyrobeny ze silnostěných hliníkových pásů a vyznačují se vysokou pevností, stabilitou a barevnou stálostí, mají vysoké izolační schopnosti což je i ochrana proti vloupání a navíc je lze použít do velkých rozměrů.

 

Typy okenních rolet

Typy okenních rolet jsou dva. Okenní rolety dělí se na předokenní rolety a předokenní rolety k zaomítání.

 

Předokenní rolety

Předokenní rolety jsou specifické tím, že roletová schránka je montována před okno. Před montáží rolet by měly být osazeny parapety. Pokud je objednána současně s oknem, doporučujeme umístit nad okno rozšiřovací profily na které bude roleta namontována. Tím se zvýší celková izolace v prostoru rolety, dosáhne se ideálního vzhledu a navíc lze profily z interiéru zednicky zapravit, takže nepůsobí rušivě. Lze ji také montovat dodatečně na již zabudované okno. Kastlíky jsou viditelné a doplňují celkový dojem fasády. Montáž se provádí nejlépe až po konečném nátěru fasády.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím