Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
9. Filmový půlmaraton a tým Vokno se tradičně zúčastnil!
9. Filmový půlmaraton a tým Vokno se tradičně zúčastnil!

Tým Vokno se tradičně zúčastnil běhu v rámci 64. Zlín Film Festivalu, který proběhl 2. června 2024. Tentokrát složili dvě štafety a dva z jejich členů si zaběhli čtvrtmaraton o délce 10 km.

Radostný certifikát - pomáháme dětem a seniorům.
Radostný certifikát - pomáháme dětem a seniorům.

Pomáháme nemocným dětem a osamělým seniorům prostřednictvím organizace ZDRAVOTNÍ KLAUN.

Oslavili jsme 25. let spolupráce s Gealanem
Oslavili jsme 25. let spolupráce s Gealanem

Oslavili jsme 25. let spolupráce s Gealanem - německým dodavatel profilů. Při návštěvě v Německu jsme si prohlídli výrobu profilů, kašírování, jejich kooextruzi, plně automatizovaný sklad a načerpali energii a motivaci do dalších let.

Archiv novinek

Nová zelená úsporám Light

Zelená úsporám

Dotace se vztahuje na výměnu stávajících oken a balkonových dveří ve vytápěných místnostech a na výměnu stávajících dveří za nové, tedy venkovních dveří mezi interiérem a exteriérem. Nově instalovaná okna musí být zasklena izolačním trojsklem. Lze vyměnit pouze některé okna nebo si můžete vybrat více různých opatření. Nově si můžete také nainstalovat i solární termický, nebo fotovoltaický systém ohřevu vody. Přehled veškerých podporovaných opatření najdete na stránce www.novazelenausporam.cz

Kolik získáte?

Díky Nové zelené úspoře Light můžete získat až 150 000 kč nebo 12 000 kč na jeden kus výplně a 18 000 kč / 1 ks dveře. Finanční prostředky lze čerpat před provedením práce, v jejich průběhu i po jejich ukončení.

Kdo může zažádat o dotaci?

O dotaci může požádat žadatel, pokud je vlastník nebo spoluvlastník rodinného domu,  nebo trvale obývané rekreační. Žadatel a všichni členové domácnosti musí být ke dni podání příjemci starobního důchodu nebo invalidního důchodu 3. stupně nebo pobírat příspěvek na bydlení od 12. září 2022. Nově od ledna 2024 mohou o dotaci žádat i domácnosti pobírajhící příspěvěk na děti. 

Co je třeba k podání žádosti?

Je důležité si pořídit fotografie před realizací a ty poté přiložit k žádosti. Dále je třeba Odborný posudek navrhovaných opatření,  který Vám zdarma vypracují zástupci Místních akčních skupin nebo EKIS a m-EKIS.

Postup při podání žádosti

Žádost se podává přes webovou stránku AIS SFŽP ČR.  K přihlášení je nutné mít Identitu občana nebo bankovní identitu.  Je možné se také obrátit na proškolené odborníky z Místních akčních skupin a EKIS a m-EKIS, kteří zdarma poradí s výběrem opatření a pomohou s celým procesem od podání žádosti až po doložení realizace úsporných opatření.

Doložení realizace dotovaných opatření

Po dokončení prací je nutné doložit fotografie realizovaných opatření nebo zprávu o provedených opatření.

Dokument ke stažení

Pokyny pro žadatele ke stažení ZDE

Více informací naleznete na: www.novazelenausporam.cz

Více informací naleznete na www.novazelenausporam.cz
Další užitečné informace můžete nalézt např. v článku o dotacích na Idnes.cz - dotace.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Aplikace VOKNO

Stáhněte si aplikaci VOKNO! V aplikaci naleznete nejen užitečné informace, konfigurator barev oken, ale také interaktivní poptávku, kdy jen vyfotíte Vaše okna a my Vám naceníme jejich realizaci.

V OKNO v App Storu V OKNO - okna a dveře - Apps on Google Play
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím