Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO

Pavel Pastrnek a David Studýnka z cyklistického oddílu SK SKIVELO neslyšících jsou na silničním etapovém závodě v Taiwanu...

Evropský pohár 3. kolo
Evropský pohár 3. kolo

Neslyšící cyklisté Pavel Pastrnek, Jan Čapek, David Studýnka, Lumír Vascily a Renata Šulákova vyrazili do Maďarska...

Evropský pohár 2. kolo
Evropský pohár 2. kolo

O víkendu se uskutečnilo druhé kolo Evropského poháru neslyšících v Radíkově nedaleko Olomouce.

Archiv novinek

5-ti a 6-ti komorová okna

5-ti a 6-ti komorová okna

5-ti komorová okna o šířce 70 mm a tloušťce vnější stěny ve třídě "A", mají nadčasový klasický tvar, který se hodí do každého interiéru. Tento systém umožňuje použití perfektních oken pro lepší ochranu před ztrátou tepla a hluku.

5-ti komorová okna o šířce 70 mm a tloušťce vnější stěny ve třídě "A"

5-ti komorová okna o šířce 70 mm a tloušťce vnější stěny ve třídě "A", mají nadčasový klasický tvar , který se hodí do každého interiéru. Tento systém umožňuje použití perfektních oken pro lepší ochranu před ztrátou tepla a hluku. Robustní konstrukce a vysoký profil komory s ocelovou výztuží zajišťují optimální statické vlastnosti a umožňují  jejich použití do velkoplošných oken.

Tato okna mají moderní design a jednodušší tvar. Profily a těsnění tvoří rovinu s aktivní a účinnou ochranu proti nepřízni počasí. Zvláště důležité výhodou profilu jsou rovné, hladké povrchy, díky nimž je jejich údržba snadná a nevyžaduje žádné speciální přípravky.

 

6- ti komorová okna se šířkou 90 mm ​​a tloušťkou obvodových stěn ve třídě "A"

Tento výrazný profil s vynikajícími tepelně izolačními parametry , znamená další zdokonalení, které je dosaženo tím, že výplní největší komory okenního rámu je speciální chladicí podložka. V tomto systému , a to díky rozšíření drážky hřídele, je možné použít energeticky úsporné zasklení do šířky 51 mm, což umožňuje vytvořit okna s velmi nízkou tepelnou propustností . Tím vzniká suchá komora, ve které pracuje kování, zvyšuje celkovou vitalitu a dlouhověkost okna.

okenní profil

V důsledku toho je součinitel prostupu tepla U = 0,5 . Tato okna jsou ideální volbou pro energeticky úsporné domácnosti. Tato okna poskytují nejvyšší technologické standardy a významné snížení spotřeby energií. Při navrhování profilu je kladen zvláštní důraz na design a tepelné izolace. Jemné zkosení a křivky dávají oknům moderní a harmonický vzhled, optimální tepelnou a zvukovou izolaci. Výběrem těchto profilů už nemusíte dělat kompromisy pro jejich technické vybavení nebo estetický dojem, jsou perfektní ve všech směrech!

Šest komor ideálně chrání před chladem a hlukem , a aktivně přispívá ke snižování emisí CO2. Velká ocelová výztuž kromě vylepšené statiky umožňují zvýšenou účinnosti robustního a přesného polohování kování, které chrání proti vloupání. Ve spojení s energeticky úsporným systémem zasklení dosahuje vynikající výkon tepelné izolace, což výrazně sníží náklady na vytápění.

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím