Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO

Pavel Pastrnek a David Studýnka z cyklistického oddílu SK SKIVELO neslyšících jsou na silničním etapovém závodě v Taiwanu...

Evropský pohár 3. kolo
Evropský pohár 3. kolo

Neslyšící cyklisté Pavel Pastrnek, Jan Čapek, David Studýnka, Lumír Vascily a Renata Šulákova vyrazili do Maďarska...

Evropský pohár 2. kolo
Evropský pohár 2. kolo

O víkendu se uskutečnilo druhé kolo Evropského poháru neslyšících v Radíkově nedaleko Olomouce.

Archiv novinek

Dřevěná okna - vše o nich

Dřevěná okna - vše o nich

Dřevěná okna jsou optimální volbou pro zákazníky, kteří ocení ušlechtilé a přírodní materiály. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraného dřeva borovice, mahagonu nebo vrstveného dubu. Podrobují se technologickému zpracování v souladu s přísnými evropskými normami , což zaručuje produkt nepopiratelné kvality a vysokého výkonu .

I přes to, že v současné době dřevěná okna nedodáváme, chceme návtěníkům webu podat několik zajímavých informací o nich.

Dřevěná okna jsou optimální volbou pro zákazníky , kteří ocení ušlechtilé a přírodní materiály. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraného dřeva borovice, mahagonu nebo vrstveného dubu. Podrobují se technologickému zpracování v souladu s přísnými evropskými normami , což zaručuje produkt nepopiratelné kvality a vysokého výkonu .

Velká flexibilita při zpracování dřeva umožňuje vytvářet různé tvary profilů , které nejsou dostupné v jiných systémech. Oblíbenými jsou tvary jako lomený oblouk nebo kruh. Možností je široká škála, ať se jedná o barevné variace, nebo dekorativní prvky jako voda, okenní mříže nebo vroubkování. Speciální zpracování těchto profilů umožňuje zabudování oken jakýchkoliv tvarů a velikostí při splnění kritérií stanovených statikem.

 

Konstrukce oken

Robustní konstrukce umožňuje mít klasické otevírání oken a dveří nebo posuvné a to i u velkých rozměrů. Jsou k dostání v několika šířkách, stavební 68, 78 a 88 mm, díky němuž je možné použít dva, tři, nebo dokonce čtyři komory skleněných hřídelí, což umožňuje optimální výběr tepelných a akustických parametrů hotového okna. Široká škála dokončovacích komponentů ve spojení s výběrem barev umožní vytvářet okna přesně přizpůsobena vkusu a preferencí klienta.

 

Vakuum okenního profilu

  1. Speciální konstrukční řešení navržené pro multi-komorový systém, těsnění a posílení komory zajišťují optimální zvukovou izolaci, tepelnou izolaci a stabilitu. Tyto návrhy jsou neustále optimalizovány před extruzí.
  2. Neustálý výzkum a vývoj zaručí, že vybrané přísady do plastové směsi jsou přesně měřeny před každou výrobní sérií. To zaručuje atributy, jako je odolnost vůči UV záření a vysokou odolností vůči vnějším vlivům, jako je teplo, chlad, prach, saze a smog.
  3. Testy kvality jsou vedeny s cílem zajistit nejvyšší kvalitu.

Pozn.: Zdroj fotek SXC.hu (Ivan Prole)

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím