Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO

Pavel Pastrnek a David Studýnka z cyklistického oddílu SK SKIVELO neslyšících jsou na silničním etapovém závodě v Taiwanu...

Evropský pohár 3. kolo
Evropský pohár 3. kolo

Neslyšící cyklisté Pavel Pastrnek, Jan Čapek, David Studýnka, Lumír Vascily a Renata Šulákova vyrazili do Maďarska...

Evropský pohár 2. kolo
Evropský pohár 2. kolo

O víkendu se uskutečnilo druhé kolo Evropského poháru neslyšících v Radíkově nedaleko Olomouce.

Archiv novinek

Dveře dřevené, vrata garážová

Dveře dřevené, vrata garážová

Dřevěné vchodové dveře, upozorní svým designem každého návštěvníka i samotného majitele a dává budově určitý charakter jako snad žádný jiný faktor dřeva.

 

Dřevěné dveře

Dřevěné vchodové dveře, upozorní svým designem každého návštěvníka i samotného majitele a dává budově určitý charakter jako snad žádný jiný faktor dřeva.

Kromě toho, že dřevěné dveře nejen splňují veškeré předpoklady po vizuální stránce, ale jsou hlavně praktické, bezpečné a značí určitý typ standardu. Mají vynikající izolační vlastnosti. Chrání před povětrnostními vlivy a velmi účelně ochrání před možnými narušiteli.

 

Ocelové vchodové dveře

Vnější dveře jsou chloubou našeho domu, takže by měly být nejen esteticky kompaktní, ale také stabilní a robustní. S celou řadou dostupných řešení, můžete chtít dveře, které budou nejen dokonale zapadat do individuálního stylu a architektury budovy, ale také budou poskytovat účinnou bariéru proti vetřelcům.

Široký sortiment vybavení a příslušenství je další zárukou souladu s různými očekáváními, pokud jde o pohodlí a funkčnost.

 

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou velmi pohodlné , funkční a efektivní zavírání garáže. Jsou používány hlavně pro vytápěné garáže. Ocelové profily s tloušťkou 40 mm naplněné bezfreonovou polyuretanovou pěnou v kombinaci s těsněním dosahují vynikajících hodnotu U = 1,07.

Osvědčený systém torzní pružiny, přídavné výztuže v montážních válečcích a kování, zajišťují zavírání dveří tak, aby se zabránilo zhmoždění prstů, to umožní dlouholeté bezpečné používání brány. Pohodlí a spokojenost sekčních vrat může dramaticky zvýšit rozsah automatické verze a instalace dálkově ovládaných dveří pomocí nezávislého zdroje energie v podobě baterií, které umožňuje vícenásobné otevírání a zavírání v případě výpadku proudu.

 

Garážové výklopné vrata

Nadzemní dveře jsou jedním z nejoblíbenějších, a to i vzhledem k nízké ceně garážových vrat prezentovaných na trhu. Jejich spolehlivý provoz je zajištěn jednoduchým designem a osvědčených mechanických řešení. Křídlo je vyrobena z pozinkované oceli, T-10 ve vertikální, horizontální nebo diagonální verzi.

Vrata tohoto typu lze spustit ručně nebo automaticky a umožňují použití různých typů zámkových systémů. Vyskytují se jak v neizolovaných variacích, tak i zateplené a opatřené servisním krytem.

 

Garážová vrata klasická rozevírací

Garážová vrata znamenají tradiční a nejspolehlivější zavírání garáže . Záruka spolehlivosti na nejjednodušší možnou výstavbu na základě těžkých závěsů. Křídla jako křídlové brány jsou vyrobena z pozinkovaného ocelového plechu T-10 ve vertikálním, horizontálním nebo diagonálním provedení.

Brána tohoto typu může být provedena jako dvou-nebo single izolační verzi, nebo bez zateplení. Mohou být vybavena přídavným zámkem nebo úchyty pro visací zámek. Jejich hlavní výhodou je jednoduchá instalace a nemožnost jakýchkoliv zásahů do vnitřní strany garáže.

 

Garážová vrata rolovací

Rolovací vrata fungují na principu závěsu vyrobeného z hliníku, který je vyplněn bezfreonovou polyuretanovou pěnou. Ramena hřídele jsou zastrčena v krytu uvnitř nebo vně garáže. Toto řešení nevyžaduje montážní lišty na strop, což vám umožní svobodně navrhnout střechu a volný vstup do celého prostoru garáže.


Na obrázku jsou zobrazena vrata firmy Lomax

Vrata těchto typů jsou standardně otevírány pomocí automatického otevírání s možností manuálního nouzového otevírání s klikovým mechanismem.

 

Průmyslová vrata posuvná

Průmyslová sekční vrata jsou nejvíce běžně používaný produkt pro uzavření komerčních nemovitostí. Posuvné dveře jsou vyrobeny z pozinkované oceli a vyváženy s torzními segmenty pružin křídla oceli nebo hliníku o tloušťce 40 mm. Bohatý design a široká škála doplňků ve spojení s různými systémy umožní přizpůsobit produkt prakticky libovolnému objektu a optimalizují funkčnost každého typu podnikání.

V závislosti na preferencích investora mohou být vrata ovládány ručně nebo automaticky pomocí tlačítek, rádiové vysílačky (dálkové ovládání), senzory přiblížení nebo pomocí indukční smyčky. Všechny komponenty se vyrábějí z vysoce kvalitních materiálů a jsou inovativní řešení pro trvanlivost vrat a zajištění bezpečného používání osvědčené mechanické a elektronické zabezpečení.

 

Průmyslová vrata závěsná

Průmyslová vrata závěsná jsou jednoduché řešení pro objekt s omezeným vývojem. Brána konstrukce je vyrobena z pozinkovaných prvků, jejichž opláštění tvoří trapézový plech T-10 ve svislé nebo vodorovné poloze. Vrata mohou být vyrobena jako jednoduchá nebo dvoukřídlá v izolované verzi nebo neizolované.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím