Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO

Pavel Pastrnek a David Studýnka z cyklistického oddílu SK SKIVELO neslyšících jsou na silničním etapovém závodě v Taiwanu...

Evropský pohár 3. kolo
Evropský pohár 3. kolo

Neslyšící cyklisté Pavel Pastrnek, Jan Čapek, David Studýnka, Lumír Vascily a Renata Šulákova vyrazili do Maďarska...

Evropský pohár 2. kolo
Evropský pohár 2. kolo

O víkendu se uskutečnilo druhé kolo Evropského poháru neslyšících v Radíkově nedaleko Olomouce.

Archiv novinek

Garážové a střešní systémy

Garážové a střešní systémy

Garážové a střešní systémy poskytují perfektní ochranu proti všem povětrnostním podmínkám a nezvaným hostům. Nikdo není imunní vůči rozmarům počasí a ani vůči následkům po těchto abnormaliích.

Garážové a střešní systémy poskytují perfektní ochranu proti všem povětrnostním podmínkám a nezvaným hostům. Nikdo není imunní vůči rozmarům počasí a ani vůči následkům po těchto abnormaliích.

Obrana proti živlu

Živelné katastrofy jako jsou například povodně, které se za poslední léta nevyhýbají našim pozemkům, následné přemnožení komárů a nutnost velkých desinfekcí nás utvrdilo v tom, že je potřebné zabezpečit vchod ne jen do bytových prostor, ale také do garáží. V dnešní době, kdy klimatické podmínky jsou hrozbou téměř na stejné úrovni, jako hrozba vykradení je nutné, abychom investovali do kvalitních dveří a oken, které brání nejen proti vloupání a UV paprskům, ale práve také proti přírodním živlům.

Vaše ochrana pomocí zimních zahrad a grarážovým vratům

Již můžete chránit nejen sami sebe, ale dokonce i vaše auto. Skleněnou střechou pro terasy a balkony nebo přístřešek pro auto poskytuje skvělou ochranu proti povětrnostním a slunečním vlivům i deštěm.

Kompletní zimní zahrady, garážová vrata a dveře poskytují ochranu i před vodními živly. Zůstalo Vám volné místo na terase nebo balkonu a chcete mít kolem sebe zelenou přírodu, i když neočekávaně zasáhne mráz? Chce to zimní zahradu!

Střechy, které jsou prosklené a z kvalitních profilů poskytují výbornou ochranu před rozmary počasí, v případě živelných katastrof se bezproblémově udržují i desinfikují a díky svým unikátním těsnícím prvkům také nabízejí maximální ochranu Vašeho majetku a eliminují tak vzniklé škody.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím