Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO

Pavel Pastrnek a David Studýnka z cyklistického oddílu SK SKIVELO neslyšících jsou na silničním etapovém závodě v Taiwanu...

Evropský pohár 3. kolo
Evropský pohár 3. kolo

Neslyšící cyklisté Pavel Pastrnek, Jan Čapek, David Studýnka, Lumír Vascily a Renata Šulákova vyrazili do Maďarska...

Evropský pohár 2. kolo
Evropský pohár 2. kolo

O víkendu se uskutečnilo druhé kolo Evropského poháru neslyšících v Radíkově nedaleko Olomouce.

Archiv novinek

PVC profily s lead-free stabilizátory

PVC profily s lead-free stabilizátory

iž několik let vyrábíme profily z PVC s lead-free stabilizátory založené na ekologickém vápníku a zinku. V minulých letech jsme úplně odstranili výrobu profilů s olovem v panenském materiálu pro všechny z našich systémů.

Již několik let vyrábíme profily z PVC s lead-free stabilizátory založené na ekologickém vápníku a zinku. V minulých letech jsme úplně odstranili výrobu profilů s olovem v panenském materiálu pro všechny z našich systémů.

Konkrétně jsme integrovali regranulát , který je složkou materiálů našich profilů, protože naše know-how ukázalo, že tato jednání vedla k lepší produkci. To udržuje účinnost našeho čerpání prostředků a je důkazem zodpovědnosti, našich výrobních operací. Emise skleníkových plynů způsobené zdokonalenou recyklací materiálu zabudovaného do profilu jsou v průměru nižší asi o 90 % než při výrobě tradičních plastových materiálů na okna.

Navíc jsme se jako členové celostátní recyklační iniciativy ujistili, že staré PVC oken jsou recyklovány v samostatném cyklu.

S cílem optimalizovat další hodnoty vytvořené pro systém okenních a dveřních systémů , naši technici vyvíjejí nejnovější generace produktů s použitím menšího množství materiálu, ale s lepšími technickými vlastnostmi. Inteligentní komory a statické strukturální atributy na jedné straně slouží k minimalizaci čerpání zdrojů a na straně druhé vyvrcholí v kolekci neobyčejně konkurenceschopných produktů.

My bereme vážně svou roli kvalitních výrobců novodobých profilů.  Striktně dodržujeme všechny aspekty předložené celosvětovým trendem výrobců oken.  Nakonec to je naším cílem poskytovat řešení pro zákazníky a ekonomicky a ekologicky zdokonalovat systémy řešení. Zdravý rozum a odpovědnost dodržujeme s čistým svědomím.

Typy otevírání oken:

  • 1 typ – klasické otevírání oken - jednokřídlové
  • 2 typ - dvě axiální otevírání okenního křídla – zde se otevře okno na buď na horizontální, nebo svislé ose. Je určena především pro větrání místností.
  • 3 typ – harmonikový typ otvoru umožňuje výrobu dveří a oken pro velkou oblast, umožňují otevření s mírným a nehlučným pohybem křídel. Maximální šířka křídla je až 900 mm a výška po 2360 mm, váha křídla je do 80 kg.
  • 4 typ - otvor s mechanismem typu kolejnice – otevírání tahem a na kolejích, poskytuje komfort a lehký pohyb křídel, s dokonalým těsněním pomocí gumy. Při otočení rukojeti o 90 stupňů vznikne otvor typu "padajícího křídla". Kryt je více chráněn proti lámání pomocí speciálních úhlů s atributy, jako jsou jakési „houbové pupeny“. Maximální šířka křídla je až 1600 mm, výška je do 2360 mm, váha křídla je až 200 kg.

Jsme jedním z výrobců profilů plastových systémů pro okna a dveře. Naše produkty představují více než 15 let zkušeností v oblasti technologií pro zpracování plastů. Poskytujeme záruku za kvalitu a pravost našeho Know – How. Nabízíme všechny výhody, které můžete očekávat, u oken, která vyrábíme.

Vynikající tepelná izolace z К 1, 3W/m2 К1, 0W/m2 součinitele přechodu tepla určuje schopnost oken přenášet teplo nebo výši tepelných ztrát, na které ve velké míře jsou náchylné především naše účty za vytápění.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím