Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO

Pavel Pastrnek a David Studýnka z cyklistického oddílu SK SKIVELO neslyšících jsou na silničním etapovém závodě v Taiwanu...

Evropský pohár 3. kolo
Evropský pohár 3. kolo

Neslyšící cyklisté Pavel Pastrnek, Jan Čapek, David Studýnka, Lumír Vascily a Renata Šulákova vyrazili do Maďarska...

Evropský pohár 2. kolo
Evropský pohár 2. kolo

O víkendu se uskutečnilo druhé kolo Evropského poháru neslyšících v Radíkově nedaleko Olomouce.

Archiv novinek

Povrchové úpravy oken, dveří - doplňkové info

Povrchové úpravy oken, dveří - doplňkové info

Poskytujeme širokou škálu laminátových barevných variací až ve čtyřiceti čtyř barvách ze kterých si vybere skutečně každý. Tyto laminátové barvy jsou dostupné v dřevěných zrnech v UNI barvách.

Nabízíme široké spektrum barev laminátů ve stupnici RAL.

Poskytujeme  širokou škálu laminátových barevných variací až ve čtyřiceti čtyř barvách ze kterých si vybere skutečně každý. Tyto laminátové barvy jsou dostupné v dřevěných zrnech v UNI barvách. Dokonce čtyři lamináty jsou sportovního vzhledu z kartáčovaného kovu poskytující komfortní vzhled oknům, zejména pro sportovní nadšence. Nanášení barev zejména vysoce kvalitních a specifických barev je možné, díky laminátové nejnovější technologii zahrnující použití kovových pigmentů ve vícestupňovém procesu.

Kromě toho, tyto nové lamináty jsou také k dispozici v high-tech "studených barvách". Tato inovativní technologie výrazně snižuje teplo absorbované laminátovými profily, posílení jejich rozměrové stálosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům.

Kombinace hliník-PVC-U

Kromě široké škály řešení s konvenčními hliníkovými profily představují také kombinace profilů, jedinečné spojení materiálů hliníku a PVC-U. Díky této nové technologii spojení dvou materiálů se docílilo doplnění a posílení všech dosavadních předností.

Posílené přednosti:

  • udržování teploty,
  • zvuková izolace,
  • vysoké tepelné úspory.

Na vnější straně profilu je kompozice hliníkového vzhledu, která poskytuje estetiky velký barevný potenciál hliníku. Jeho vynikající statické vlastnosti předurčují naše okna pro zvlášť velké plochy okna.

Snadné čištění = přirozeně čisté

Stejně jako u jiných stavebních materiálů také hliníkové profily jsou vystaveny počasí a zašpinění a je třeba je pravidelně čistit. Odborný výzkum potvrdil, že se v současné době vyvíjí velké množství snadno čistitelných povrchových úprav, které zjednodušují čištění nainstalovaného profilu. Zejména budovy v exponovaných oblastech, si mohou zachovat svoji vizuální přitažlivost, a úklidové práce lze výrazně snížit, spolu s náklady. Samozřejmostí je také samotná údržba oken jako celku.

Barevné koncepty

Budovy, které jsou projektovány, jako součást jejich přirozeného prostředí mají ochrannou známku a je tedy nutností postupovat při jejich stavbě i revitalizaci s velkou obezřetností. Je nutné vypracovat zcela přesné pokyny při volbě barev pro okna těchto objektů. V této souvislosti a ve spolupráci s naším studiem architekti a projektanti ve svém kvalifikovaném centru poskytují komplexní poradenství o integrační konstrukci budov založeném na inovativním barevném kompasu.

Udržitelnost jak jsme pochopili, je víc než jen ochrana životního prostředí . Pro nás to znamená pozorné zpracování potřeb trhu a našich zákazníků. Proto jsme ústřední roli podřídily nejen ekologii, ale i ekonomickým aspektům a problémům sociálního významu.

Naší zásadou je myslet dopředu, vytvářet přidanou hodnotu naší značky a poskytovat našim zákazníkům vynikající příležitosti na trhu: energeticky efektivní okenní systémy, bez olovnatých stabilizátorů v materiálu a sofistikovaných recyklačních schémat.

Naše výrobky splňují všechny požadavky na tepelnou izolaci a související energetické účinnosti. Návratnost investicí, udržitelnou rovnováhu CO2 a poměr ceny a výkonu spolu s dlouhou životností. Proto splňujeme a dokonce i překračujeme funkční požadavky pro výrobu oken a dveří. Díky vynikajícím architektům, vývojářům a koncovým uživatelům poptávka z těchto sektorů neustále narůstá.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím