Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO

Pavel Pastrnek a David Studýnka z cyklistického oddílu SK SKIVELO neslyšících jsou na silničním etapovém závodě v Taiwanu...

Evropský pohár 3. kolo
Evropský pohár 3. kolo

Neslyšící cyklisté Pavel Pastrnek, Jan Čapek, David Studýnka, Lumír Vascily a Renata Šulákova vyrazili do Maďarska...

Evropský pohár 2. kolo
Evropský pohár 2. kolo

O víkendu se uskutečnilo druhé kolo Evropského poháru neslyšících v Radíkově nedaleko Olomouce.

Archiv novinek

Výhody plastových oken a eurooken

Výhody plastových oken a eurooken

Nejvýznamnější předností PVC oken je jejich bezúdržbovost, okna postačuje jenom omýt vodou a saponátem, nepotřebují žádnou zvláštní péči o povrch plastu.

Výhody plastových oken

Nejvýznamnější předností PVC oken je jejich bezúdržbovost , okna postačuje jenom omýt vodou a saponátem, nepotřebují žádnou zvláštní péči o povrch plastu.

Cena plastových oken je v porovnání s dřevěnými nebo hliníkovými okny obdobných parametrů nižší. Poměr nákladů při jejich pořízení a získané hodnoty je u plastových oken nadmíru příznivý.

Plastová okna absolvovala v uplynulých letech podstatné proměny, a to z hlediska tepelně izolačních vlastností i možností užití. Z pohledu jejich funkčnosti je důležité, aby si okna i po letech užívání udržela vzhledovou i tvarovou stálost a nedeformovala se . Zákazník by si měl v této souvislosti pečlivě ověřit původ oken , kvalitu a vlastnost jejích profilů a hlavně použité kovové výztuže oken.

 

Výhody eurooken

Často mají zákazníci obavu pořídit si eurookna , protože si myslí, že tato okna vyžadují náročnou údržbu a péči o exteriérovou stranu oken. Díky nadčasovým technologiím úpravy povrchovrchů a zpracování, jsou tyto obavy již zbytečné. Obecně lze říci, že podstatné pro výběr eurooken je jejich kvalita a povrchové úpravy . Péče o eurookna není obtížná , plně postačí, pokud okno 2x ročně při běžném mytí ošetříte speciálním přípravkem na lazuru, a to pomocí houbičky. Při tomto ošetřování vám vydrží bez nutnosti další péče až 10 let.

Eurookna mají i zřetelné výhody. Především jsou to jejich neomezená životnost, ekologicky nenáročný materiál, příjemné na pohled i omak. Poněkud méně známým faktem je, že méně přitahují prach , jsou více bezpečná při požáru a jsou lehčeji opravitelná .

Jedinou nevýhodou ourooken může být jejich vysoká pořizovací cena oproti plastovým oknům. Ale je nepochybné, že budete mít užitné atributy a kvalitu, která je řadí mezi prioritní výrobky z pohledu poměru ceny a hodnoty.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím