Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
9. Filmový půlmaraton a tým Vokno se tradičně zúčastnil!
9. Filmový půlmaraton a tým Vokno se tradičně zúčastnil!

Tým Vokno se tradičně zúčastnil běhu v rámci 64. Zlín Film Festivalu, který proběhl 2. června 2024. Tentokrát složili dvě štafety a dva z jejich členů si zaběhli čtvrtmaraton o délce 10 km.

Radostný certifikát - pomáháme dětem a seniorům.
Radostný certifikát - pomáháme dětem a seniorům.

Pomáháme nemocným dětem a osamělým seniorům prostřednictvím organizace ZDRAVOTNÍ KLAUN.

Oslavili jsme 25. let spolupráce s Gealanem
Oslavili jsme 25. let spolupráce s Gealanem

Oslavili jsme 25. let spolupráce s Gealanem - německým dodavatel profilů. Při návštěvě v Německu jsme si prohlídli výrobu profilů, kašírování, jejich kooextruzi, plně automatizovaný sklad a načerpali energii a motivaci do dalších let.

Archiv novinek

Rolety a žaluzie

Rolety a žaluzie

Nedocenitelné jsou jako ochrana před zvědavýma očima a vandalismem. Venkovní rolety se používají například jako ochrana před ztrátou tepla, kdy se výrazně zesilují izolační schopnosti oken, také jsou vynikající element zabezpečení proti vloupání.

Nedocenitelné jsou jako ochrana před zvědavýma očima a vandalismem. Venkovní rolety se používají například jako ochrana před ztrátou tepla, kdy se výrazně zesilují izolační schopnosti oken, také jsou vynikající element zabezpečení proti vloupání.

Vzhledem k možnosti jejich okamžité instalaci lze rolety rozdělit na typy:

  • rolety s viditelným boxem,
  • rolety s boxem pro zaomítání,
  • rolety do překladů.

 

Fasádní žaluzie

Fasádní žaluzie jsou nejrozšířenější a nejznámější skupinou rolet, mohou být kdykoliv nainstalovány na stavby nebo po dokončení revitalizace objektu, montáž se provádí na rám okna nebo na přední stranu rámu, který je dostupný v klasickém provedení pod úhlem 45 stupňů. Je možné si zvolit mezi zaobleným boxem nebo novým typem silnostěnného hliníkového oválu.

Rolety jsou k dispozici ve dvou variantách tvarů boxů: klasické nebo zaoblené boxy. Fasádní žaluzie mohou být instalovány jak na rám okna i na vnější stěny fasády, a to i na fasády z polystyrenu .

 

Rolety s boxem určeném pro zaomítání vyžaduje pečlivé plánování už ve fázi výstavby.

Zvláště vhodné jsou venkovní rolety pro zaomítání pro energeticky efektivní budovy, vhodnost jejich instalace vyžaduje pečlivé plánování a izolaci překladů okna, každé z těchto řešení bude nakonec vypadat mnohem lépe a nebude v rozporu s architektonickými nároky staveb.

Obsluha rolety je prováděna převážně mechanicky pomocí provázku nebo pásky, je –li roleta těžší, pak se využívá aplikace navíječe s elektrickým motorkem, který možní plně využít venkovní žaluzie pohodlně a bez námahy. Zvláště moderní rádiem řízené pohony umožňují úplnou flexibilitu při navrhování a používání inovativních řešení.

Rolety jsou instalovány pomocí speciálních konektorů. Rolety byly vyvinuty s cílem zajistit soukromí a zlepšit pohodlí, bezpečnost a zvýšit komfort místa, které je naším domovem. Díky robustní konstrukci a pečlivě vybraných surovin na jejich konstrukci rolety poskytují účinnou ochranu před vetřelci a nevítanými hosty. Jsou také vynikající tepelná izolace, což může výrazně snížit náklady na vytápění a v horkém počasí zajišťují ochranu proti nadměrnému slunečnímu záření a tepelných abnormalit. Technická novinkou je možnost dodatečné instalace roletové sítě proti hmyzu. Obzvláště u střešních oken a slunných místností se využívají rolety pro zatemnění, které navodí noční tmu. Noční roleta je inovativní a vysoce funkční systém dekorace a zatemnění oken. Systém má dvojí materiál veden do vodorovných pruhů. Toto řešení umožňuje nastavit tmavost interiéru, v závislosti na denní době a počasí.

 

Vnitřní žaluzie

Žaluzie instalované jak v nových, tak i dodatečně na starších oknech jsou elegantním řešením pro potřeby moderního bydlení. Široký výběr barev a vzorů s mnoha typy uchycení. Klasické lamelové žaluzie odpovídají většině okenních systémů, takže v místnosti navazují atraktivní vzhled vašich oken. K dispozici jsou také dřevěné žaluzie v mnoha barvách. Popularita žaluzií stále roste a určuje nové trendy jejich použitelnosti v kombinaci s nízkými náklady na jejich pořízení a instalaci.

vnitřní žaluzie

 

Pozn.: Zdroj fotek Flickr (Ellen)

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Aplikace VOKNO

Stáhněte si aplikaci VOKNO! V aplikaci naleznete nejen užitečné informace, konfigurator barev oken, ale také interaktivní poptávku, kdy jen vyfotíte Vaše okna a my Vám naceníme jejich realizaci.

V OKNO v App Storu V OKNO - okna a dveře - Apps on Google Play
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím