Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
V okno 20 let na trhu
V okno 20 let na trhu

V září 2018 jsme oslavili 20 let naší působnosti v oknařské branži.

Jiří Petera za volantem
Jiří Petera za volantem

Náš zaměstnanec Jirka Petera se účastnil tradičního automobilového závodu Ve stopě Valašské zimy.

Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO

Pavel Pastrnek a David Studýnka z cyklistického oddílu SK SKIVELO neslyšících jsou na silničním etapovém závodě v Taiwanu...

Archiv novinek

Evropský pohár 2. kolo

Evropský pohár 2. kolo Datum: (28.06.2018)

Na této významné sportovní události byla mezinárodní účast z Itálie, Rakouska, Maďarska, Ruska, Slovenska a samozřejmě nechyběli domácí závodníci.

V sobotu se za chladného a polojasného počasí jela časovka do vrchu s hromadným startem v délce 6,5 km. Trasa byla velmi pestrá, zpočátku vedla po asfaltové cestě, která se po 2 km změnila na šotolinový povrch a postupně přešla na lesní cestu střídající se s polní cestou. Samozřejmě místy byly i prudké výjezdy, takže celkovou délkou byl kopec se svým stoupajícím sklonem velmi proměnlivý a zajímavý. Po startu zhruba na 500 m nastoupil do ostrého tempa maďarský závodník Bence Foldi, ale zhruba po necelém 1 km zvolnil a toho využil ruský závodník Aleksei Kurdin, který ho vystřídal ve vedení a to udržel až do samého konce závodu nedaleko Pohořan. Na druhém místě skončil Bence Foldi a na třetím místě překvapivě Jan Čapek z SK SKIVELO neslyšících Olomouc. Celkově se zde na start postavilo 16. závodníků. Mezi ženami vyhrála ruská závodnice Viktoria Schiriavskova a za ní dojela domácí závodnice Renata Šuláková.

Po skončení časovky se závodníci přesunuli zpět na pevnůstku Radíkov, kde si tréninkově vyzkoušeli technicky náročnou pětikilometrovou trať MTB Cross Country, která byla na programu v neděli.

Druhý den ráno se za chladného a zataženého počasí postavilo na start MTB Cross Country 17 nažhavených závodníků. Trať vedla přímo na pevnůstce Radíkov, ale také v její blízkosti. Na závodní trati byly těžké technické pasáže - jak prudké výjezdy po kamenech a kořenech, tak i prudké sjezdy spolu s ostrými zatáčkami a překážkami. Závodníci v kategorií Elite a master absolvovali 5 kol, senioři 3 kola a ženy 2 kola. Všechny kategorie z celkového počtu kol měli jedno kolo zavádějící (nemožnost předjíždění). V průběhu celé trati se nedalo ani na chvíli oddechnout a závodníci jeli na hranici svých možnosti. S tím si nejlépe popral a po zásluze opět zvítězil Aleksei Kurdin, druhé místo obhájil Bence Foldi a na třetím místě skončil Jan Čapek, který se zároveň stal Mistrem České Republiky neslyšících v MTB Cross Country. Na druhém místě v rámci Mistrovství ČR neslyšících dojel David Studýnka a za ním na třetí pozici skončil Pavel Pastrnek. Mezi ženami v Evropském poháru zvítězila opět Ruska Viktoria Schiriavskova před druhou v Šulákovou.

Celá tato významná sportovní událost proběhla v příjemném přátelském duchu a samozřejmě provázená kvalitní závodní rivalitou. Třetí a poslední kolo Evropského poháru 2018 se bude konat v září a to v Maďarsku.

Evropský pohár

 

 

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím