Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Nový katalog GEALAN ke stažení
Nový katalog GEALAN ke stažení

Existuje nepřeberné množství dekoračních fólií v designu dřeva. Ale pouze fólie Realwood propůjčí Vašim oknům speciální vzhled a charakter, neboť se lesknou výrazně méně než běžné, dřevo imitující fólie.

Mimořádné zimní SLEVY
Mimořádné zimní SLEVY

Přijďte si na některou z našich poboček pro mimořádnou slevu přímo na míru Vaší poptávce!

Sportovní den pro zaměstnance
Sportovní den pro zaměstnance

Nejenom prací živ je člověk. Že tohle moudro platí dnes a denně se přesvědčili i naši pracovití zaměstnanci.

Archiv novinek

Ceny oken a dveří

Jaké jsou ceny našich plastových oken?

Vážení zákazníci. Vzhledem k tomu, že jsme seriózní výrobce oken a dveří, bohužel neuvádíme přímo na webu ceny oken a dveří. A to z důvodu možného klamání zákazníka nebo jeho zbytečného zmatení z uvedených "obecných" cen oken. Cenu vypracujeme dle Vaší specifikace, využijte proto prosím formulář s poptávkou který je naprosto zdarma, jeho vyplnění Vás stojí v řádu několik málo minut a dostanete od nás ZDARMA nacenění Vašich oken a dveří . Formulář naleznete na stránce Online poptávka oken.

Jak určujeme ceny oken? V závislosti na:

  • vybraných profilech
  • barevném provedení či dekoru
  • typu zasklení (trojsklo dvojsklo)
  • a typu okna či dveří (jednodílné, dvoudílné...)

Počítejte také s tím, že cena je dále závislá na příslušenství k oknům (síťky, žaluzie, bezpečnostní prvky...). Dále také podle požadovancýh pracích, jako je montáž oken a dveří, demontáž, zednické zapravení, a likvidace oken a dveří... Pokud jste šetřílci, můžete sledovat akční nabídky které probíhají několikrát do roka, a využít tak různé slevy !

Samotná výroba oken

Při výrobě plastových oken a dveří je kladen důraz především na kvalitu použitých materiálů. Nabízíme ucelenou řadu výrobků pro plastová okna, inovační výrobní technologii, moderní kvalitu a širokou škálu profilů i barev. Plastová okna musí být dobře, přesně a snadno ovladatelná. Proto je na našich plastových oknech použito špičkové kování. Plastová okna jsou konstruována z  komponent, které splňují i ty nejnáročnější požadavky současné doby, které jsou kladeny na tento stavební výrobek. Tyto plastová okna vyrábíme za pomoci moderního strojního vybavení, které 100% zajišťuje maximální kvalitu a přesnost výrobků. Důležitým parametrem je volba správného zasklení, které dotvoří celkovou tepelnou a akustickou pohodu. V naší nabídce si můžete sami zvolit podle potřeby, jaká okna budou použita pro zasklení vašich profilů, standartní nabídkou jsou okna dvou a tří – komorová, ale je možnost zvolit si i skla bezpečnostní, ozdobná či neprůhledná.

Poslední neméně důležitou součástí dodávky Vašich plastových oken je jejich správné zabudování. Naše společnost nabízí zajištění proškolených pracovníků s nejnovějšími postupy a technologiemi pro montáže plastových oken a následné zednické práce.

Stručný popis objednání oken

Abychom Vám mohli udělat odhad ceny , je zapotřebí znát přesné rozměry Vašich oken . Ale nebojte se toho, že nejste v pořadí. U nás nemáme na výhodnou cenu pořadníky, všichni mají 100% servis a garanci výhodných cen! Teprve poté, co jste zadali přesné míry Vašich oken, my Vám vykalkulujeme přesnou cenu a pak už se budeme těšit na vaše objednávky.  Pokud si se zaměřením a výběrem nevíte rady , tak stačí změřit výšku a délku okna a jednoduše přijít k nám. My Vám pomůžete dát dohromady jednoduše a snadno vaše okna v našem obchodě. My vás provedeme automaticky všemi body dotazníku tak, aby se nanic nezapomnělo.

Na Vaše otázky se těší, náš tým odborníků, kteří Vám rádi poradí s výběrem materiálu na okna – hliník nebo plast. Sdělí Vám všechna pro a proti u těchto materiálů a jejich vhodnost právě pro Vás. Odborně vše prodiskutujete a přistoupíte k samotnému návrhu. Během návrhu Vašich oken provedeme názorný náčrt těchto oken a předáme ho automaticky k Vašemu odsouhlasení. Jako profesionálové na okna, které pro vás navrhujeme a vyrábíme, máme logické myšlení dopředu a všechno Vám připravíme a zrealizujeme.

Před Vaším odchodem od nás z obchodu dostanete navrhnutý skic oken sebou , a tak, když Vás napadnou nějaké chybějící detaily, můžete si snadno ověřit Vámi zadané hodnoty a případně tyto detaily doplnit. Při Vaší další návštěvě budete mít vaše údaje znovu k dispozici.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím