Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO
Tour de Formosa - AKTUALIZOVÁNO

Pavel Pastrnek a David Studýnka z cyklistického oddílu SK SKIVELO neslyšících jsou na silničním etapovém závodě v Taiwanu...

Evropský pohár 3. kolo
Evropský pohár 3. kolo

Neslyšící cyklisté Pavel Pastrnek, Jan Čapek, David Studýnka, Lumír Vascily a Renata Šulákova vyrazili do Maďarska...

Evropský pohár 2. kolo
Evropský pohár 2. kolo

O víkendu se uskutečnilo druhé kolo Evropského poháru neslyšících v Radíkově nedaleko Olomouce.

Archiv novinek

Ceny oken a dveří

Jaké jsou ceny našich plastových oken?

Vážení zákazníci. Vzhledem k tomu, že jsme seriózní výrobce oken a dveří, bohužel neuvádíme přímo na webu ceny oken a dveří. A to z důvodu možného klamání zákazníka nebo jeho zbytečného zmatení z uvedených "obecných" cen oken. Cenu vypracujeme dle Vaší specifikace, využijte proto prosím formulář s poptávkou který je naprosto zdarma, jeho vyplnění Vás stojí v řádu několik málo minut a dostanete od nás ZDARMA nacenění Vašich oken a dveří . Formulář naleznete na stránce Online poptávka oken.

Jak určujeme ceny oken? V závislosti na:

  • vybraných profilech
  • barevném provedení či dekoru
  • typu zasklení (trojsklo dvojsklo)
  • a typu okna či dveří (jednodílné, dvoudílné...)

Počítejte také s tím, že cena je dále závislá na příslušenství k oknům (síťky, žaluzie, bezpečnostní prvky...). Dále také podle požadovancýh pracích, jako je montáž oken a dveří, demontáž, zednické zapravení, a likvidace oken a dveří... Pokud jste šetřílci, můžete sledovat akční nabídky které probíhají několikrát do roka, a využít tak různé slevy !

Samotná výroba oken

Při výrobě plastových oken a dveří je kladen důraz především na kvalitu použitých materiálů. Nabízíme ucelenou řadu výrobků pro plastová okna, inovační výrobní technologii, moderní kvalitu a širokou škálu profilů i barev. Plastová okna musí být dobře, přesně a snadno ovladatelná. Proto je na našich plastových oknech použito špičkové kování. Plastová okna jsou konstruována z  komponent, které splňují i ty nejnáročnější požadavky současné doby, které jsou kladeny na tento stavební výrobek. Tyto plastová okna vyrábíme za pomoci moderního strojního vybavení, které 100% zajišťuje maximální kvalitu a přesnost výrobků. Důležitým parametrem je volba správného zasklení, které dotvoří celkovou tepelnou a akustickou pohodu. V naší nabídce si můžete sami zvolit podle potřeby, jaká okna budou použita pro zasklení vašich profilů, standartní nabídkou jsou okna dvou a tří – komorová, ale je možnost zvolit si i skla bezpečnostní, ozdobná či neprůhledná.

Poslední neméně důležitou součástí dodávky Vašich plastových oken je jejich správné zabudování. Naše společnost nabízí zajištění proškolených pracovníků s nejnovějšími postupy a technologiemi pro montáže plastových oken a následné zednické práce.

Stručný popis objednání oken

Abychom Vám mohli udělat odhad ceny , je zapotřebí znát přesné rozměry Vašich oken . Ale nebojte se toho, že nejste v pořadí. U nás nemáme na výhodnou cenu pořadníky, všichni mají 100% servis a garanci výhodných cen! Teprve poté, co jste zadali přesné míry Vašich oken, my Vám vykalkulujeme přesnou cenu a pak už se budeme těšit na vaše objednávky.  Pokud si se zaměřením a výběrem nevíte rady , tak stačí změřit výšku a délku okna a jednoduše přijít k nám. My Vám pomůžete dát dohromady jednoduše a snadno vaše okna v našem obchodě. My vás provedeme automaticky všemi body dotazníku tak, aby se nanic nezapomnělo.

Na Vaše otázky se těší, náš tým odborníků, kteří Vám rádi poradí s výběrem materiálu na okna – hliník nebo plast. Sdělí Vám všechna pro a proti u těchto materiálů a jejich vhodnost právě pro Vás. Odborně vše prodiskutujete a přistoupíte k samotnému návrhu. Během návrhu Vašich oken provedeme názorný náčrt těchto oken a předáme ho automaticky k Vašemu odsouhlasení. Jako profesionálové na okna, které pro vás navrhujeme a vyrábíme, máme logické myšlení dopředu a všechno Vám připravíme a zrealizujeme.

Před Vaším odchodem od nás z obchodu dostanete navrhnutý skic oken sebou , a tak, když Vás napadnou nějaké chybějící detaily, můžete si snadno ověřit Vámi zadané hodnoty a případně tyto detaily doplnit. Při Vaší další návštěvě budete mít vaše údaje znovu k dispozici.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím