Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Radostný certifikát - pomáháme dětem a seniorům.
Radostný certifikát - pomáháme dětem a seniorům.

Pomáháme nemocným dětem a osamělým seniorům prostřednictvím organizace ZDRAVOTNÍ KLAUN.

Oslavili jsme 25. let spolupráce s Gealanem
Oslavili jsme 25. let spolupráce s Gealanem

Oslavili jsme 25. let spolupráce s Gealanem - německým dodavatel profilů. Při návštěvě v Německu jsme si prohlídli výrobu profilů, kašírování, jejich kooextruzi, plně automatizovaný sklad a načerpali energii a motivaci do dalších let.

8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně
8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně

Letos se konal již 8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně. Celkem se na start za tým V okno postavily tři štafety a šest odvážlivců, kteří si troufli na 10 kilometrů

Archiv novinek

Dodavatelé a partneři

GEALAN

GealanSystémy plastových profilů od firmy GEALAN – to je rozsáhlý program produktů pro profesionální výrobu oken, dveří, HS portálů ... Nároky, které musejí plastové okenní profily splňovat, v posledních letech výrazně narostly - více tepelné a zvukové izolace, zabezpečení proti vloupání, lepší statika a atraktivnější vzhled.  Pouze moderní okenní systémy, které tyto požadavky na profily splňují, se na trhu mohou prosadit. Produktové inovace, jako je statické suché zasklení STV, intenzivní izolace jádra IKD, automatický ventilační systém GECCO a barevný povrch acrylcolor, dokazují výkonost firmy GEALAN.  A ať jde o systém dorazových nebo středových těsnění, v plošném či poloplošně odsazeném provedení – systémy profilů GEALAN vyhovují všem architektonickým požadavkům na kvalitu, design, funkčnost, stabilitu, snadnou údržbu, dlouhou životnost a ekologickou přijatelnost.

ALUPROF

AluprofALUPROF SYSTEM CZECH s.r.o. je součástí skupiny Grupa Kety – nejmodernější a největší firmy v oblasti hliníkových výrobků ve střední Evropě. Společnost tvoří holding firem, které zpracovávají cca 50 000 tun hliníkových surovin a své výrobky prodávají do desítek států v Evropě i ve světě.

PERITO

PeritoSpolečnost PERITO s.r.o. vznikla v roce 1995. Již v roce 1998 se připravovala na sériovou výrobu dveřních výplní, která byla zahájena v únoru následujícího roku. Po celou dobu své působnosti se snaží nabídnout co nejširší sortiment tvarů a typů dveřních výplní s ohledem na moderní vzhled i kvalitu používaných materiálů. Společnost PERITO klade důraz na kvalitu svých výrobků stejně jako na budování vztahů se odběrateli na domácích i zahraničních trzích. Jejich prioritou je nejen vyrábět zboží konkurenceschopné v evropských zemích, ale také průběžně informovat odběratele i koncové zákazníky o vývoji vyráběných produktů, materiálech, technologických a montážních postupech, výsledcích zkoušek certifikačních orgánů a podobně.

AGC Fenestra

AGCSpolečnost AGC Fenestra a.s. je člen AGC Group a dceřinou společností AGC Flat Glass Czech a.s., která je největším výrobcem plochého skla ve světě a má více jak 100 závodů po celé Evropě. Zabývá se především zpracováním plochého skla s širokým využitím ve stavebnictví. Základní paletu produktů tvoří izolační zasklení, speciální skleněné aplikace pro zasklení ve veřejných budovách, ale i sklo pro interiérové aplikace. Historie společnosti sahá až do roku 1991.

MACO

MacoMACO oslavilo v roce 2017 70-té narozeniny své existence. Pozorovatelé oboru si nemohou nevšimnout, že to není tak dávno, kdy ještě jako "Mayer" - pod tímto jménem je znám v Rakousku, své kování vyráběl v malé hale jižně od Salzburku. MACO vidí své úspěchy těsně spojené s kvalitou produktů. Proto byla společnost MACO první společností v oboru, která byla certifikována AGQS a DIN ISO 9001. Společnost MACO vyrábí stavební kování ve 3 rakouských výrobních závodech a prodává je ve více než 40 státech, přičemž v 15 zemích má samostatné pobočky. Proces vývoje až po prodej zabezpečuje více jak 2300 zaměstnanců v různých zemích.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Aplikace VOKNO

Stáhněte si aplikaci VOKNO! V aplikaci naleznete nejen užitečné informace, konfigurator barev oken, ale také interaktivní poptávku, kdy jen vyfotíte Vaše okna a my Vám naceníme jejich realizaci.

V OKNO v App Storu V OKNO - okna a dveře - Apps on Google Play
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím