Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
Půlmaraton Zlín
Půlmaraton Zlín

Dne 12. 9. 2020 jsme se zúčastnili štafetového půlmaratonu v rámci 60. Filmového festivalu ve Zlíně. Na start vyběhli 2 štafety V okno a 4 odvážlivci co si dali 10,2 km.

Certifikát DÁRCE SMÍCHU pro V okno
Certifikát DÁRCE SMÍCHU pro V okno

Naše firma získala certifikát Dárce smíchu...

David Studýnka ukončil na Kelečském Javorníku Evropský pohár
David Studýnka ukončil na Kelečském Javorníku Evropský pohár

Poslední třetí díl Evropského poháru se uskutečnil o víkendu 28.-29.9.2019 v Rajnochovicích

Archiv novinek

Příslušenství k plastovým oknům - Rolety

Příslušenství k plastovým oknům - Rolety

Roleta je nejúčinnější stínící technika. Díky tomu že je umístěna v exteriéru nepropouští téměř žádnou sluneční energii. Výhodou okenních rolet je i protihluková a částečně bezpečnostní funkce.

Výběr a použití rolet

Roleta je nejúčinnější stínící technika. Díky tomu že je umístěna v exteriéru nepropouští téměř žádnou sluneční energii. Výhodou okenních rolet je i protihluková a částečně bezpečnostní funkce. Významná je také její tepelná izolace a jisté ocenění si zaslouží, že dokonale chrání před zvědavými pohledy. Každá roleta se skládá z navíjecího mechanismu a hliníkové lamely s kvalitní povrchovou úpravou v několika volitelných barevných provedeních. Rolety mohou být ovládány ručně nebo motorovým pohonem.

 

Hliníkové lamely, jejich výhody

Výhody hliníkových lamel spočívají v tom, že jsou vyrobeny ze silnostěných hliníkových pásů a vyznačují se vysokou pevností, stabilitou a barevnou stálostí, mají vysoké izolační schopnosti což je i ochrana proti vloupání a navíc je lze použít do velkých rozměrů.

 

Typy okenních rolet

Typy okenních rolet jsou dva. Okenní rolety dělí se na předokenní rolety a předokenní rolety k zaomítání.

 

Předokenní rolety

Předokenní rolety jsou specifické tím, že roletová schránka je montována před okno. Před montáží rolet by měly být osazeny parapety. Pokud je objednána současně s oknem, doporučujeme umístit nad okno rozšiřovací profily na které bude roleta namontována. Tím se zvýší celková izolace v prostoru rolety, dosáhne se ideálního vzhledu a navíc lze profily z interiéru zednicky zapravit, takže nepůsobí rušivě. Lze ji také montovat dodatečně na již zabudované okno. Kastlíky jsou viditelné a doplňují celkový dojem fasády. Montáž se provádí nejlépe až po konečném nátěru fasády.

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Zpravodaj

Přihlášením k odběru novinek (newsletteru), získáte výhody v podobě akcí a slev na naše výrobky a služby. Dále také rady a informace typu seřízení oken a jak se o okna starat...

Přihlásit k odběru
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím