Tradiční český výrobce
plastových i hliníkových oken a dveří


Používáme německé profily Používáme německé profily

Zeptejte se nás: 573 504 131 739 559 051 (servis)

Proč zvolit V okno?

  Český výrobce
německá kvalita
  Rodinná firma od 1998
  Vlastní výrobní haly
  Servis do 10 dní
  Kalkulace
poradenství ZDARMA
8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně
8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně

Letos se konal již 8. ročník festivalového půlmaratonu MONET+ ve Zlíně. Celkem se na start za tým V okno postavily tři štafety a šest odvážlivců, kteří si troufli na 10 kilometrů

Dne 29. ledna proběhl turnaj mladších přípravek.
Dne 29. ledna proběhl turnaj mladších přípravek.

Dne 29. ledna proběhl turnaj mladších přípravek, kde jsme byli hlavním sponzorem. Vokno CUPu se zúčastnilo celkem 7 týmu. Děkujeme Všem zúčastněným, trenérům, rodičům a hlavně dětem za krásnou neděli.

Filmový půlmaraton ve Zlíně
Filmový půlmaraton ve Zlíně

I letos jsme podpořili sportovního ducha a zúčastnili se Filmového půlmaratonu ve Zlíně. Poměřili jsme síly ve 3 štafetách a 4 bězci si zaběhli 10,2 km. Vydařená akce.

Archiv novinek

Slovní hodnocení

Testimonial icon

Rychlá a bezproblémová montáž. Ochota a příjemné jednání.

Testimonial icon

Montážníci byli slušní, na všechny mé dotazy odpověděli. Pracovali s minimální přestávkou na oběd. Chválím. Od prvního kontaktu s firmou až po předání díla proběhlo všechno k mé spokojenosti.

Testimonial icon

Zadání zakázky bylo velmi rychlé. Myslel jsem, že na pobočce strávím dopoledne, ale měl jsem hrubé míry a vše proběhlo velmi rychle. Veškeré mé technické dotazy byli okamžitě zodpovězeny. Stejná rychlost byla i u následné editace objednávky včetně nové kalkulace. S montáží jsem byl spokojená úplně nejvíce. Oba pracovníci byli velmi vstřícní, profesionální. Práce byla velmi pečlivá a rychlá. Od prvního setkání na pobočce v Kroměříži, přes emailovou komunikaci, editaci zakázky, zaměření, realizaci a následnou předávku jsem maximálně spokojený, Nemám absolutně co vytknout.

Testimonial icon

Rychlá komunikace. Všechny dotazy, které jsme měli byly zodpovězeny. Montážníci předvedli vše důkladně, na vyžádání i opakovaně. Od objednání po montáž jsme byli spokojeni.

Testimonial icon

Velice spokojeni. Byli sehraní a během jednoho dne celý byt kompletně nový. Do dvou měsíců od oslovení firmy bylo vše hotové. Termíny vždycky dodrženy. S jednáním a prací jsme moc spokojeni.

Testimonial icon

Práce, provedení a rychlost na výbornou. Doporučuji.

Testimonial icon

Plná spokojenost s přístupem k zákazníkovi. Ochota vše vysvětlit a nabídnout řešení.

Testimonial icon

Velmi vstřícný a ochotny přístup. Práci prováděli rychle a kvalitně. Na práci a šikovnost montážníku bylo radost se dívat. Super, velká spokojenost.

Testimonial icon

S montáží jsme byli velmi spokojeni. Hlavně mě překvapila rychlost montáže. S firmou VOKNO jsem spokojena.

Testimonial icon

VOKNO jsme si vybrali na základě nejlepší ceny v poměru k danému typu oken, byli jsme se vším spokojení, od objednávky po realizaci. VOKNO bychom doporučili a do realizace s nimi bychom šli znovu. 

Testimonial icon

Vše proběhlo, jak jsme si přáli. Práci mají dobře zorganizovanou, jednotlivé části na sebe navazovali bez prostojů. 

Testimonial icon

Technické záležitosti před nákupem, které jsou pro mě důležité pro výběr vysvětleny. Rychlá reakce ohledně změn a nabídky. Skvěle, jsem náročný na kvalitní provedení a detaily. Nepamatuji si, že bych dal v minulosti řemeslníkům max hodnocení.

Testimonial icon

S celým průběhem jednání od nabídky přes realizaci, až po uzavření jsem byla velmi spokojená. Montáž samostatná byla provedena rychle a profesionálně. 

Přehled kontaktů

V okno s.r.o
Skaštice 149, Kroměříž

Tel.: +420 573 504 131
Email:
Web: V okno

Zobrazení: Klasické / Mobilní

Aplikace VOKNO

Stáhněte si aplikaci VOKNO! V aplikaci naleznete nejen užitečné informace, konfigurator barev oken, ale také interaktivní poptávku, kdy jen vyfotíte Vaše okna a my Vám naceníme jejich realizaci.

V OKNO v App Storu V OKNO - okna a dveře - Apps on Google Play
  • googleplus
  • youtube
  • instagram
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím